بهترین دکتر روانشناس در تهران کیست

دکتر یعقوب اسماعیلی

افراد بسیار زیادی در جامعه وجود دارند که با مشکلاتی مانند : ترس و اضطراب، دلهره، وسواس، تردید در تصمیم گیری مسائل تحصیلی و شغلی، مشکلات و مسائل خانوادگی، مسائل و مشکلات معنوی، اختلالات شخصیتی، مشکلات فرزند پروری ، مشکلات ناخن جویدن، اعتیاد، بیش فعالی، نقص توجه ، اختلالات یادگیری، کاهش اعتماد به نفس، اوتیسم، مسائل زوجی و جنسی و ارتباط و ازدواج ، انواع فوبیا، مشکلات جنسی و… درگیر هستند، در این صورت مناسب ترین راه مراجعه به بهترین دکتر روانشناس در تهران است تا با کمک او بتوانند به احوالات عادی و طبیعی بازگردند
پخش ویدیو

مقالات

سه گام برای درمان

1

ارزیابی اولیه

اولین گام برای درمان قطعی اختلال روانشناختی ارزیابی اولیه ریز نظر دکتر روانشناس می باشد. این ارزیابی شامل انجام مصاحبه های بالینی تخصصی و تست های روانشناختی است.

تعیین پروتکل درمانی

بعد از ارزیابی اولیه، روانشناس پروتکل درمانی خاص بیمار را تدوین و بر اساس آن جلسات درمانی را شروع می کند.

2

دریافت فیدبک

در طول دوره درمان روانشناس با دریافت فیدبک از بیمار، به ارزیابی روند درمانی می پردازد و در صورتی که روند درمان رضایت بخش نباشد، اقدام به تغییر پروتکل درمانی می کند.

3

روانشناس کیست؟

بهترین دکتر روانشناس در تهران درمانگری می باشد که به بالا بردن سطح کیفیت زندگی افراد جامعه کمک می کند، همچنین سعی می کند به حل مشکلات زندگی آن ها بپردازد. برای یک روانشناس خوب، مراقبت از سلامت روان بیمارش اهمیت بسیار بالایی دارد .روانشناس شخصی است که فرایندهای ذهنی و رفتاری انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌ شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

کمک گرفتن از دکتر روانشناس در زمان بروز انواع مشکلات و ناهنجاری های روزمره و زندگی می تواند سالم ترین و کم خطر ترین شیوه مواجه با مشکلات باشد. هر فردی باید از زندگی رضایتمند باشد، یکی از وظایف مهم بهترین دکتر روانشناس در تهران این است که این حس رضایت مندی را در فرد مجدد پرورش بدهد. بسیاری از مشکلات ممکن است از نظر شما غیر قابل حل و برطرف کردن باشند. اما این یک باور غلط و نادرست می باشد. چراکه به کمک روانشناس و علم روانشناسی می توانید به حل مشکلات امیدوار باشید.

پرسش و پاسخ روانشناسی

تجربه مراجعین
شما تا وقتی مشکلی تجربه نکین هرگز معنی واقعی زندگی نمیتونین درک کنین. تقریبا بعد از 15 سال دست و پنجه نرم کردن با وسواس تونستم به زندگی عادی برگردم.
میثم مرادی
مراجع
مشاوره روانشناسی برای خارج از ایران

اگر در خارج از ایران زندگی می کنید و به دنبال بهترین روانشاس برای خودتان هستید، ما شرایط ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید از خدماتی مانند مشاوره و روان درمانی بهره مند شوید. با توجه به اینکه معمولا برقراری تماس با شماره تلفن در ایران برای بسیاری از افراد، دشوار یا غیرممکن است بنابراین افرادی که خارج از ایران حضور دارند می توانند از طریق واتس اپ، پیام داده و تقاضای مشاوره آنلاین نمایند.

© تمامی حقوق محفوظ می باشد.

دکمه بازگشت به بالا